Skórzany portfel wypchany kartami, dokumentami i gotówką stopniowo przechodzi do przeszłości. Szczególnie odkąd dowód osobisty, a także wszystkie niezbędne dokumenty samochodowe znalazły się w aplikacji. Płacimy telefonem, smartwatchem, a nawet specjalną obrączką. Rozwiązanie to działa w obydwie strony. Tradycyjny terminal płatniczy również może być zastąpiony aplikacją.

Wystarczy telefon z dostępem do internetu lub tablet aby akceptować płatności w dowolnym miejscu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają stacjonarnego sklepu lub punktu usługowego i działają mobilnie, w różnych lokalizacjach. Terminal w telefonie eliminuje także konieczność drukowania potwierdzeń na taśmie termoczułej. W zależności od ustawienia klient może otrzymać potwierdzenie SMS-em lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W jaki sposób zainstalować teminal w telefonie?

Eservice.pl oferuje wiele usług daleko wykraczających poza dostarczenie terminala i rozliczanie płatności. Eservice.pl oferuje terminale w których można posługiwać się kartami wszystkich typów (chipowych, z paskiem magnetycznym, zbliżeniowych) Visa, MasterCard, Maestro, Diners Club, Discover, UnionPay, JCB oraz American Express. Do akceptacji płatności w telefonie służy specjalna aplikacja eService.pl tom. Aby zainstalować terminal płatniczy w telefonie należy wypełnić formularz na stronie eservice.pl i poczekać na kontakt z konsultantem. Rozwiązania techniczne stosowane przez eservice.pl pozwalają na zainstalowanie terminala na urządzeniach działających w systemie Android jak i na IPhonie.

Jak działa terminal w telefonie?

Użytkownik instaluje aplikację dostarczoną przez eservice.pl i podpisuje umowę. Konfiguruje dane firmowe i aplikacja zaczyna działać. Terminal w telefonie współpracuje zarówno z tradycyjnymi kartami plastikowymi jak i z modułem NFC w telefonach i zegarkach. Terminal w telefonie spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, a jego możliwości w niczym nie ustępują terminalowi fizycznemu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorcy, które eliminuje konieczność noszenia terminala przy sobie i podłączanie go do zasilania w miejscu przyjmowania płatności. Przykładami działalności w której przyda się tego typu terminal może być na przykład: stoisko z fast foodem, mobilna sprzedaż, usługi u klienta typu naprawy czy sprzątanie, wypożyczalnie sprzętu sportowego i wiele innych.

Ocena artykułu
Kliknij żeby ocenić artykuł!
[Ocena: 1 Średnia: 5]
Więcej postów

Norbert jest doświadczonym redaktorem specjalizującym się w tematyce ekonomii, finansów i zarządzania. Pasjonuje się analizą rynków finansowych oraz nowoczesnymi strategiami biznesowymi. Prywatnie miłośnik literatury ekonomicznej i aktywnego stylu życia, lubiący dzielić się wiedzą i inspirować innych do świadomego zarządzania swoimi finansami.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert